PRACOWNIA

Nasz zespół w pełnej gotowości.
Home / PRACOWNIA

Pracownia założona w 2012 r. przez arch. Magdalenę Daszkiewicz (dawniej pod nazwą MAGDALENA DASZKIEWICZ ARCHITEKTURA). Posiadamy pełne uprawnienia projektowe bez ograniczeń. Uwielbiamy swoją pracę i staramy się zarażać naszymi pomysłami i pasją także naszych klientów. To m.in. dlatego wielu z Nich do nas wraca lub nas poleca


założycielka, główna projektantka

Magdalena Daszkiewicz

Ukończyła z wyróżnieniem Architekturę na Politechnice Poznańskiej oraz konserwację zabytków na Politechnice Krakowskiej. Doświadczenie zdobywała za granicą: na Universita La Sapienza w Rzymie oraz w pracowniach Massimiliano Fuksas Architetto i Zvi Hecker Architect w Rzymie i w Berlinie. Wpisana na listę Architektów RP przy Małopolskiej Okręgowej Izbie Architektów.

współzałożyciel

Maciej Kulig

W pracowni zajmuje się obsługą bieżących projektów, a także dba o wizerunek Przestrzeni w internecie. Od niego zależy również smak kawy oraz muzyka towarzysząca pracy. Zajmuje się sesjami fotograficznymi naszych realizacji.

projektantka

Marta Stachurska

Absolwentka Architektury Krajobrazu i studentka 4 roku Architektury na Politechnice Krakowskiej. W pracowni zajmuje się głównie projektami wnętrz. Marta jest filarem sumienności w naszej ekipie.

projektantka

Gosia Moskal

Studentka Architektury Wnętrz na ASP, a od niedawna także Architektury w Akademii im. Frycza Modrzewskiego. W pracowni zajmuje się bieżącą obsługą projektów.


Dlaczego my?

Jesteśmy kreatywni

Do każdego projektu podchodzimy z otwartymi głowami. Przestajemy szukać najlepszego rozwiązania, gdy wszyscy jesteśmy zadowoleni z efektu.

mamy doświadczenie

Mimo naszego młodego wieku (tak się czujemy) posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu. Ciągle się doskonalimy i podnosimy kwalifikacje.

jesteśy solidni

Jesteśmy dokładni i zawsze dotrzymujemy terminów. Zamiast rozwiązywać problemy na budowie wolimy ich unikać na etapie projektowania.