oferta

Home / oferta

OFERTA

Zakres każdego projektu ustalamy indywidualnie tak, żeby odpowiadał konkretnemu zagadnieniu. Niejednokrotnie okazuje się, że planowana przebudowa czy remont, to nie tylko projekt wnętrz, ale też konieczność uzyskania pozwolenia na budowę. Przeprowadzamy naszych Klientów przez wszystkie te etapy.


PROJEKT WNĘTRZ

W przypadku projektu wnętrz Inwestor otrzymuje propozycje układu funkcjonalnego (aranżację), projekt aranżacji punktów elektrycznych i oświetlenia, instalacji wodno-kanalizacyjnej, projekt podłóg, detali architektonicznych (antresole, kominki, styki materiałów), projekty mebli „na wymiar” (zabudowa kuchenna, meble łazienkowe, szafy, inne) oraz zestawienie materiałów wykończeniowych i elementów wyposażenia (meble gotowe, oprawy oświetleniowe, dodatki).

 


PROJEKT BUDOWLANY

W zakres projektu przebudowy, budowy nowego obiektu lub innego projektu wymagającego pozwolenia na budowę wchodzi wykonanie dokumentacji projektowej, koordynacja opracowań branżowych, uzyskanie niezbędnych uzgodnień oraz występowanie w imieniu Inwestora przed organami administracji budowlanej.


KONSULTACJA PROJEKTOWA

Konsultacje projektowe to spotkanie z architektem po to, żeby omówić konkretne rozwiązania, zadać mnóstwo nurtujących pytań lub dać się zabrać na wyprawę do sprawdzonych miejsc oferujących niebanalne materiały wykończeniowe i elementy wyposażenia.


EKSPERTYZY I OPINIE

Przygotowujemy ekspertyzy i opinie techniczne w zakresie architektury, a jako, że współpracujemy ze sprawdzonymi projektantami różnych branż (konstrukcyjnej, instalacyjnych) bierzemy na siebie również przygotowanie opracowań wielobranżowych.


NADZÓR NAD REALIZACJĄ PROJEKTU

Każdy z naszych projektów to nasze „dziecko” i w każdy jesteśmy w pełni zaangażowani, dlatego zawsze omawiamy rozwiązania z wykonawcami, dbamy, żeby nie zostały pominięte żadne z detali, co mogłoby zaważyć na ostatecznym efekcie. Zdarza się, że przebudowy czy remonty zaskakują w trakcie realizacji – wtedy opracowujemy rozwiązania zamienne lub modyfikujemy projekt.